NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Mieszkanie przy Bedford za $532 miesięcznie

Mieszkanie przy Bedford za $532 miesięcznie

02.03.2016, godz. 00:00
mieszkania, tanie mieszkania, apartamenty, Brooklyn
mieszkania, tanie mieszkania, apartamenty, Brooklyn foto:

Już wkrótce na modnej części Williamsburga pojawią się trzy nowe bloki. Znajdzie się w nich 30 apartamentów w ramach Affordable Housing, czyli dla mniej zamożnych nowojorczyków. Można się o nie starać w ramach miejskiej loterii mieszkaniowej.

Jak informują przedstawiciele Housing Preservation and Development nowe bloki znajdować się będą przy 37 Ten Eyck St.,37 Maujer St. oraz 356 Bedford Ave. Lokowane będą więc blisko stacji metra L, G, J, M oraz licznych modnych klubów, barów i restauracji. Czynsz – w zależności od wielkości lokalu oraz liczby osób w rodzinie – będzie wynosić od 532 dolarów do 1182 dol. miesięcznie.
Osoby chcące starać się o jeden z takich apartamentów muszą spełniać postawione wymagania oraz mieć odpowiednie dochody. W przypadku jedno sypialnianego dochód roczny to od $20.490 do $27.640.  Szczegóły dotyczące wymogów oraz aplikacje można znaleźć na miejskiej stronie Housing Connect:https://a806-housingconnect.nyc.gov/nyclottery/lottery.html#current-projects. Termin składania upływa 29 kwietnia.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: