NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Miejmy nadzieję, że podczas Parady Pułaskiego na Manhattanie nie będzie padał deszcz. Nastała jesienna słota

Miejmy nadzieję, że podczas Parady Pułaskiego na Manhattanie nie będzie padał deszcz. Nastała jesienna słota

30.09.2015, godz. 20:07
Central Park, NYC, Manhattan, NY, Nowy Jork,
foto:

Kolorowe liście na chodnikach, parasolki w dłoniach i cieplejsze ubrania to jesienne elementy, do których mieszkańcy metropolii muszą po długim i upalnym lecie przywyknąć. Według meteorologów niebo nad Wielkim Jabłkiem przez kilka następnych dni będzie spowite gęstymi chmurami, z których będzie padał deszcz, a słońce nad Nowym Jorkiem zaświeci dopiero w przyszłym tygodniu.

Będzie obficie lało przez cały weekend. Deszcz przestanie padać dopiero w poniedziałek,  a słońce przez ciężkie stalowe chmury przebije się we wtorek. Dodatkowo jak na jesień przystało za oknami będzie niższa temperatura. I tak od czwartku do niedzieli na termometrach będzie zaledwie od 52F /13C  do 57F/ 17C . Każdego dnia aż do wtorku z nieba będzie padał deszcz. Zmianie pogody i jesiennej plusze będzie towarzyszył silny wiatr. Takie zapowiedzi synoptyków nie napawają optymizmem uczestników i organizatorów Parady Pułaskiego, która już w najbliższą niedzielę przejdzie reprezentacyjną 5 aleją na Manhattanie. Miejmy nadzieję, że Polonia rozpędzi deszczowe chmury i podczas niedzielnego manifestu polskości na Manhattanie nie będzie padał deszcz.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: