NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Meteorolodzy obiecują piękną pogodę na wyprawę pod pomnik Jagiełły czy Paradę Wielkanocną w Nowym Jorku. Słoneczne święta!

Meteorolodzy obiecują piękną pogodę na wyprawę pod pomnik Jagiełły czy Paradę Wielkanocną w Nowym Jorku. Słoneczne święta!

19.04.2014, godz. 00:00
Nowy Jork,
foto:

Na ciepłe dni i słońce na niebie nowojorczycy czekali od dawna. Okazuje się, że w tym roku pogoda zrobi wszystkim piękny prezent. Święta mają być ciepłe i słoneczne!

Prognoza pogody wypada bardzo optymistycznie: synoptycy przewidują, że nie będzie padać deszcz, a temperatura dochodzić ma do 64F/18C. Wielkanoc 2014 zapowiada się znakomicie... Wysokie temperatury oraz bezchmurne niebo mogą zachęcać do wiosennych spacerów i spędzenia choć kilku godzin na świeżym powietrzu.

Cieszą się m.in. wszyscy planujący udział w świątecznym śniadaniu na łonie natury - w niedzielę, w samo południe pod pomnikiem króla Władysława Jagiełły w Central Parku na Manhattanie. Piękne słońce będzie również sprzyjało tym, którzy w niedzielę wybierają się na doroczną Paradę Wielkanocną (odbędzie się ona na 5 Ave. przy 57 St. na Manhattanie, od godz. 10 rano).


Temperatura na trzy dni
sobota – 64F/18C
niedziela – 55F/13C
poniedziałek – 61F/16C
AG foto Dreamstime

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: