NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Matka brutalnie zgwałconej na Queensie 30-latki do mordercy: Spalisz się w piekle za zamordowanie Kariny

Matka brutalnie zgwałconej na Queensie 30-latki do mordercy: Spalisz się w piekle za zamordowanie Kariny

09.08.2016, godz. 00:00
NYPD, przestępczość w NYC, napaści, gwałty, crime scene
NYPD, przestępczość w NYC, napaści, gwałty foto:

Policja kontynuuje szeroko zakrojone poszukiwania zwyrodnialca, który udusił, pobił i brutalnie zgwałcił 30-letnią Karinę Vetrano porzucając jej ciało w krzakach. Podczas gdy stróże prawa robią swoje, rodzina i przyjaciele pochowali młodą kobietę i nie mają wątpliwości, że sprawiedliwość dopadnie mordercę i będzie się on smażył za swój czyn w piekle!

– Moja Karina była najcudowniejszą osobą na świecie. Pełna życia, zawsze pomocna, uśmiechnięta. Chciało się być blisko niej... Odebrałeś nam ją ty zwyrodnialcu. Ty żałosna popłuczyno człowieka, ty ks...synu. Obiecuję ci, że karma cię dopadnie. Moja córka w nią bardzo wierzyła. Zapłacisz za wszystko! Sprawiedliwości stanie się zadość. Spłoniesz w piekle... – mówiła przez łzy matka Kariny, Cathy Vetrano. – Gwarantuję ci, że dorwiemy się i będziesz smażyć się w piekle – dodała ściągając trzęsącymi się dłońmi okulary z twarzy, tak by kamery zarejestrowały jak mówi wprost do mordercy swojej córki. Obok niej, na uroczystościach pogrzebowych, równie poruszony stał jej mąż Philip, emerytowany strażak FDNY, który to nie móc iść biegać z ukochaną córką zaniepokojony jej zbyt długą nieobecnością zaalarmował policję. Ze śmiercią młodej kobiety ciągle nikt nie może się pogodzić. Od dnia znalezienia jej ciała, co – jak pisał „Super Expres” – miało miejsce w zeszłym tygodniu, bliscy i przyjaciele wspominają ją. Cześć zamordowanej oddał nawet aktor Donnie Wahlberg (były wokalista New Kids on the Bolck, brat Marka – przyp.red),który umieścił na swoim Twitterze zdjęcie z Kariną opatrując je komentarzem, że „nigdy na planie serialu Blue Bloods nie miał okazji spotkać tam sympatycznej, szczerej i uśmiechniętej osoby jaką była Karina. Odpoczywaj w pokoju...”. Tymczasem policja kontynuuje śledztwo i poszukiwania zwyrodnialca. Ciągle „przeczesuje” też teren Spring Creek Park w Howard Beach, w okolicach którego znaleziono ciało Kariny.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: