NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Marszałek z wizytą

Marszałek z wizytą

05.12.2013, godz. 02:00
Michał Kulawik, Wielki Marszałek Parady Pułaskiego 2013
foto:

Michał Kulawik, Wielki Marszałek Parady Pułaskiego 2013 roku, mógł po raz pierwszy podziwiać widok, jaki roztacza się z redakcyjnego tarasu "Super Expressu" przy John Street na Manhattanie. Nie przyszedł jednak po to, by napawać się widokami... Wręczył naszej redakcyjnej koleżance Agnieszce Granatowskiej wyróżnienie za wspieranie tegorocznej Parady Pułaskiego.

- Dzięki wytężonej pracy i artykułom, jakie ukazały się na łamach "Super Expressu", na tegoroczną Paradę przyszło mnóstwo osób. Warto zauważyć, że w tegorocznym manifeście polskości na Manhattanie wzięło udział wielu młodych Polaków - mówił podczas wręczania wyróżnienia Michał Kulawik.

Jako pierwsza gazeta polonijna mieliśmy przyjemność informować Czytelników o tym, czym prywatnie zajmuje się Michał Kulawik oraz gdzie lubi spędzać wolny czas i jak celebruje święta Bożego Narodzenia... - Dziękując za wyróżnienie, chciałam podkreślić, że jest pan prawdziwym prekursorem w organizowaniu Parady, ponieważ nikt do tej pory tak intensywnie nie wykorzystywał mediów społecznościowych, promując to wydarzenie - powiedziała Agnieszka Granatowska.

Gratulujemy!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: