NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Manhattan: właściciel sklepu oferuje nagrodę... $1000 za wskazanie bandziora

Manhattan: właściciel sklepu oferuje nagrodę... $1000 za wskazanie bandziora

06.08.2014, godz. 00:00
$1000 za wskazanie bandziora
foto:

To nie może ujść płazem! Właściciel sklepu ze sprzętem elektronicznym na Manhattanie nie chce pozwolić, aby rabuś, który bezczelnie okradł go w biały dzień, chodził wolno. Aby pomóc policji w jego schwytaniu, oferuje tysiąc dolarów nagrody dla osoby, która rozpoznaje złodzieja i dzięki temu doprowadzi do jego aresztowania.

Do zuchwałego napadu na sklep BC Wireless przy Madison Avenue doszło kilka dni temu. Ponieważ do tej pory policji nie udało się schwytać bandziora, Mandeep Kumar – zdesperowany właściciel – postanowił zaoferować nagrodę. Trudno mu się dziwić. Jak mówi, złodziej wpadł do jego sklepu, wyciągnął broń i kazał pracującym tam dwóm braciom właściciela położyć się na ziemi. Wówczas do sklepu weszło dwóch wspólników złodzieja i zaczęli brać z półek co tylko zdołali pomieścić w wielkich workach, jakie mieli ze sobą.

Według właściciela, skradli towar o wartości od 30 do 40 tys. dol. oraz 9 tysięcy dol. w gotówce. Złodzieje zniszczyli też dwie kamery monitoringu, ale jednej nie zauważyli. Zarejestrowany przez nią obraz został właśnie upubliczniony. Kontakt z policją: 1-800-577-TIPS.

zdjecie FDNY

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: