NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Małe dzieci ofiarami zabójcy, który chodzi po ulicach! Krwawa rzeź na Brooklynie

Małe dzieci ofiarami zabójcy, który chodzi po ulicach! Krwawa rzeź na Brooklynie

03.06.2014, godz. 00:00
nóż
foto:

Jakiś psychopata! Ta bestia musiała siekać nożem jak oszalała! W windzie apartamentowca  przy 845 Schenk Avenue (East New York, Brooklyn) potwór dopadł dwoje dzieci, 6-letniego chłopca i 7-letnią dziewczynkę. Zaczął dźgać ostrzem, aż krew spłynęła na podłogę. Młodsze dziecko nie przeżyło, starsze cudem ocalało i leży teraz w szpitalu.

We wschodniej części Brooklynu rozgrywa się horror, bo w tej samej okolicy dwa dni temu znaleziono na chodniku zadźganą nożem 18-latkę. Powód tragedii jest niezrozumiały, podobnie jak ostatniego ataku: w niedzielę wieczorem dzieci zjeżdżały windą, żeby przed blokiem kupić sobie lody. Na jednym z pięter wsiadł podejrzany typ. Kiedy zamknęły się za nim drzwi, zaczął kłuć niewinne ofiary nożem!
Chłopczyk zmarł na miejscu; wcześniej zdążył tylko wyczołgać się z windy (ciało znaleziono w kałuży krwi obok kabiny). Dziewczynkę zabrał ambulans, wezwany przez jednego sąsiadów.

Bydlę, które było sprawcą, uciekło. Policja ściga go i musi dopaść jak najszybciej, bo może jeden i ten sam psychopata stoi za kolejnymi mordami na dzieciach i nastolatkach! Według oficerów śledczych, z wyglądu około 20-letni morderca pozostawił na miejscu narzędzie zbrodni.
– Nikt nie powinien przechodzić przez takie piekło... Moje kochane, kochane, kochane, kochane dziecko... – powtarza, ciągle płacząc, mama zabitego chłopczyka.

Ofiary nie były spokrewnione, ale mieszkały w jednym budynku i wiele czasu spędzały razem, bawiąc się. Teraz wszyscy rodzice z sąsiedztwa drżą o swoje dzieci.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: