NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Makabryczne odkrycie w American Self Storage. 40 martwych kotów w zamrażalniku

Makabryczne odkrycie w American Self Storage. 40 martwych kotów w zamrażalniku

19.10.2016, godz. 00:00
kotek, kot do adopcji, ASPCA
kotek, kot do adopcji, ASPCA foto:

Udział w „magazynowej aukcji” (storage auction) to kupowanie kota w worku... Tym razem dosłownie. I to nie jednego a na dodatek martwego! Mężczyzna z Queensu wygrał licytację porzuconego magazynu w  American Self Storage w Long Island City.  Jak zawsze w podobnych aukcjach, nie wiedział co kupuje. Gdy w końcu otworzył drzwi, okazało się, że jego skarb to prawdziwa makabra.

Mężczyzna, którego personaliów nie ujawniono, „wygrał” magazyn za 150 dolarów.  Został on wystawiony na przetarg zgodnie z zasadami, po tym jak właściciel zaprzestał regulowania opłat za przestrzeń. Jak podaje policja na podstawie informacji American Self Storage, tym pierwotnym najemcą była 66-letnia kobieta, która ostatni raz zapłaciła za magazyn w lipcu.  W poniedziałek magazyn został sprzedany. Mężczyzna, który go wygrał w licytacji, nawet nie podejrzewał co w nim znajdzie. Okazało się, że w pomieszczeniu między różnymi szpargałami, materiałami, maszyną do szycia, śmieciami i gazetami znajdują się dwie zamrażarki. 
Po otwarciu pierwszej okazało się, że w środku znajdują się martwe koty, ułożone jeden na drugim. W kolejnej zamrażarce też znaleziono koty, ale w tej były one popakowane osobno w papier i w foliowe worki. To nie koniec makabry. Z tyłu znaleziono wielką paterę, na której leżał kot obdarty ze skóry. Zawiadomiona przez mężczyznę policja natychmiast wezwała pracowników ds. zwierząt, którzy zabrali martwe koty. Śledczy z kolei, przy współpracy z American Self Storage, ustalają tożsamość kobiety będącej pierwotną właścicielką magazynu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: