NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Mają mordercę kobiety znalezionej w parku na Staten Island

Mają mordercę kobiety znalezionej w parku na Staten Island

18.08.2013, godz. 19:07
Crime Scene
foto:

Staten Island, NY
Mają mordercę Megan
Policja aresztowała mężczyznę podejrzanego o zabicie Megan Marotte, której ciało zostało znalezione w parku na Staten Island – donosi NY1. 20-letnia kobieta zaginęła 4 sierpnia. Jak pisaliśmy w weekendowym SE, na jej rozkładające się zwłoki natknęła się grupa osób spacerujących po Willowbrook Park. Teraz policja zatrzymała 27-letniego Pedro Martina. Mężczyzna został już oskarżony. W czasie przesłuchania przyznał, że pokłócił się z Megan o pieniądze i – jak to sam określił – wszystko wymknęło się spod kontroli. SAL
Skandal ciągnie się za Spitzerem
Policja aresztowała mężczyznę podejrzanego o zabicie Megan Marotte, której ciało zostało znalezione w parku na Staten Island – donosi NY1.

20-letnia kobieta zaginęła 4 sierpnia. Jak pisaliśmy wcześniej, na jej rozkładające się zwłoki natknęła się grupa osób spacerujących po Willowbrook Park. Teraz policja zatrzymała 27-letniego Pedro Martina. Mężczyzna został już oskarżony. W czasie przesłuchania przyznał, że pokłócił się z Megan o pieniądze i – jak to sam określił – wszystko wymknęło się spod kontroli.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: