NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Loteria mieszkaniowa w Steinway Estates w Astorii na Queensie

Loteria mieszkaniowa w Steinway Estates w Astorii na Queensie

25.03.2016, godz. 00:00
tanie mieszkania, osiedle z tanimi mieszkaniami, Stuyvesant Town-Peter Cooper Village
tanie mieszkania, osiedle z tanimi mieszkaniami, Stuyvesant Town-Peter Cooper Village foto:

Ruszyła kolejna loteria mieszkaniowa w ramach Affordable Housing. Tym razem można starać się o apartamenty w Steinway Estates w Astorii na Queensie.

W tej loterii o mieszkania będą mogły starać się osoby o nieco wyższych dochodach, ale to ciągle tanie mieszkania, bowiem czynsz będzie tu niższy aniżeli w innych apartamentach w tej okolicy.
Do wylosowania są w sumie 83 lokale – od studia do 3-sypialniowego. Każde z mieszkań jest wyposażone w wysokiej jakości sprzęt oraz ma podłogi z drzewa bambusowego. Dodatkowo lokatorzy budynku znajdującego się przy 19-80 Steinway St. i 20th Avenue będą mieli do dyspozycji ogród wypoczynkowy na dachu, pralnię i wygodny parking.
O studio za 895 dol. miesięcznie będzie mogła się starać osoba zarabiająca od $32,023 do $48,350. Wysokości czynszu, jak zawsze, zależą od dochodów, wielkości „gospodarstwa domowego” oraz mieszkania.
Wszystkie niezbędne informacje na temat wymogów oraz aplikację można znaleźć na stronie miejskiej nyc.gov/housingconnect, na której można ją również wypełnić.
Można też poprosić o formularz pocztą. Wystarczy wysłać list z zaadresowaną do siebie kopertą ze znaczkiem i wysłać na adres: Langsam Property Services c/o Steinway Estates 1601 Bronxdale Ave suite 201, Bronx, NY 10462. Można również poprosić o aplikację e-mailem: steinwayestates@langsamprop.com.Ostateczny termin na wysłanie aplikacji loteryjnej upływa 23 maja.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: