NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Long Island. Matka i córka zginęły w ogniu

Long Island. Matka i córka zginęły w ogniu

15.11.2013, godz. 19:26
Pożar w Jankowie Przygodzkim, wybuch gazu
W wybuchu gazu w Jankowie Przygodzkim zginęły dwie osoby. 13 rannych, w tym troje dzieci, trafiło do szpitala. Wielki pożar zniszczył dziesięć domów i dwa budynki mieszkalne. foto:

Tragedia w Huntington Station na Long Island... Matka i córka zginęły w pożarze, jaki wybuchł w ich domu. Z ognia uratował się tylko syn.

– Wezwanie do akcji otrzymaliśmy o 11.42 w czwartek w nocy. Kiedy wraz ze strażą przyjechaliśmy na miejsce, przed płonącym domem stał 29-letni Joseph Martinez, który wydostał się na zewnątrz przez okno w piwnicy. Ciała jego matki Reyny Paris i siostry, Rosemarie Martinez znaleźliśmy w ich sypialniach na drugim piętrze. Niestety, nie można już było nic dla nich zrobić – poinformował rzecznik Suffolk County Police. Ocalały syn został przewieziony do Huntington Hospital, według lekarzy jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W gaszeniu pożaru uczestniczyło kilka jednostek strażackich. Akcję ratunkową utrudniał fakt, że dom był zaniedbany i mówiąc wprost - zagracony. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wybuchu ognia.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: