NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Long Island. Fotograf zboczeniec

Long Island. Fotograf zboczeniec

03.12.2013, godz. 20:17
Aparat fotograficzny Panasonic DMC-XS1 3D
Dla amatora fotografii doskonałym prezentem będzie aparat Panasonic DMC-XS1 3D. Jest niedrogi, a jednocześnie dobry, poręczny, zgrabny i lekki. Dzięki wesołym kolorom obudowy będzie fajnym prezentem szczególnie dla kobiet. Oprócz zalet wizualnych może poszczycić się również niezłymi parametrami technicznymi: rodzaj matrycy 1/2.33 CCD, liczba pikseli 16,0 mln, zoom optyczny 5,0, zoom cyfrowy 4,0, stabilizacja obrazu, ekran 2,7 cala, waga 103 g. Cena: od 370 zł foto:

Ten specjalista od fotografii chyba za bardzo przywiązał się do swojej kamery... William Iglesias (39 l.), menedżer studia Foto Y Video Alexander w Brentwood na Long Island – został aresztowany za podglądanie w damskiej toalecie swoich pracownic i klientek!

– Fakt, że Iglesias zamontował w toalecie kamerę, przez którą podglądał, filmował i fotografował kobiety, wyszedł na jaw przez przypadek. Po prostu jedna z pracownic zauważyła na monitorze komputera szefa, czyli właśnie Iglesiasa, swoje zdjęcie – powiedział rzecznik Suffolk County Police. 24-letnia kobieta natychmiast powiadomiła funkcjonariuszy. Detektywi szybko znaleźli kamerę, przez którą menedżer studia podglądał panie, a w jego komputerze odkryli dziesiątki zdjęć kobiet korzystających z toalety. Zboczony fotograf usłyszał już zarzuty.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: