NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Long Island. Dom „zatopiony” w oleju opałowym

Long Island. Dom „zatopiony” w oleju opałowym

27.11.2013, godz. 20:04
Long Island. Dom „zatopiony” w oleju opałowym
foto:

Jakież było zdziwienie mieszkańców North Babylon na Long Island, gdy zobaczyli swoją piwnicę kompletnie zalaną olejem opałowym! Patty i Robert Festa po kilkudniowym wyjeździe wrócili do domu i poczuli dziwny zapach...

Okazało się, że podłoga ich piwnicy była jak jezioro, tyle że z olejem zamiast wody. – Na początku nie mogliśmy zlokalizować skąd wydobywa się ten smród, a w końcu zobaczyliśmy, że w całym pomieszczeniu rozlany jest olej. Nie zamawialiśmy go, nie mamy nawet olejowego ogrzewania! – opowiada zdumiona i wściekła Patty Festa. – Już kilka lat temu zrezygnowaliśmy z takiej instalacji. Przed domem została tylko rura, którą kiedyś doprowadzany był olej. Najwidoczniej firma dostarczająca paliwo pomyliła odbiorców i wlała nam je prosto do piwnicy.

Przez fatalną pomyłkę małżeństwo nie może mieszkać we własnym domu. – Musimy odszukać firmę, która popełniła błąd, bo oczyszczenie piwnicy będzie kosztowało około 5 tysięcy dolarów, a nasze ubezpieczenie tego nie obejmuje – stwierdza kobieta.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: