NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Latająca pokrywa studzienki kanalizacyjnej przebiła podwozie autobusu To mogłoby być śmieszne, gdyby nie było groźne

Latająca pokrywa studzienki kanalizacyjnej przebiła podwozie autobusu To mogłoby być śmieszne, gdyby nie było groźne

06.08.2015, godz. 23:47
FDNY, NYC, NY,
foto:

Czy wsiadając do miejskiego autobusu przypuszczaliście, że zostaniecie ranni przez pokrywę studzienki kanalizacyjnej? Nie?  A jednak. Takie cuda się zdarzają, o czym na własnej skórze przekonała się jedna z pasażerek autobusu Bx11.

Kobieta siedziała na siedzeniu i jechała miejskim autobusem z Bronksu w kierunku Manhattanu. Pojazd zatrzymał się i czekał za zielone światło na 170th St. na Inwood Ave. W pewnym momencie kierowca autobusu usłyszał wielki huk. – Myślałem, że doszło do jakiegoś wybuchu, a kiedy odwróciłem się w kierunku pasażerów zobaczyłem wyrwę w podwoziu autobusu i płacząca pasażerkę – opowiada kierowca autobusu Bx11. Ranna kobieta została przewieziona do St. Barnabas Hospital. – Przez 27 lat mojej pracy zawodowej nigdy nie widziałem takiego przypadku. Jest to pierwszy raz, kiedy pokrywa włazu przebiła podwozie pojazdu – powiedział Frank Austin z Transport Workers Union. Ustalane są przyczyny wybuchu, który wystrzelił pokrywę studzienki kanalizacyjnej.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: