NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Kto chce śmierci Gary'ego Meliusa z Long Island? Znany biznesmen postrzelony w głowę

Kto chce śmierci Gary'ego Meliusa z Long Island? Znany biznesmen postrzelony w głowę

26.02.2014, godz. 03:00
Pistolet, glock
foto:

Porachunki, niezadowolony klient, a może konkurencja... Gary Melius – 69-letni milioner, deweloper i właściciel słynnego Oheka Castle w Huntington na Long Island został postrzelony w głowę przez zamaskowanego napastnika. Detektywi przez cały wtorek poszukiwali sprawcy oraz dociekali motywu ataku.

Na razie ustalono, że Melius został postrzelony w poniedziałek po południu, kiedy wyszedł ze swojego 127-pokojowego zamku na parking, by gdzieś pojechać. Nagle pojawiła się przed nim zamaskowana osoba i oddała strzał. Usłyszała to córka milionera i kiedy wybiegła na zewnątrz zobaczyła ojca leżącego na ziemi, z zakrwawioną głową. Kobieta wezwała pomoc, ale nie czekając na nią zawiozła ojca do szpitala. Tam lekarze przeprowadzili błyskawiczną operację i już we wtorek poinformowano, że stan Meliusa jest stabilny.

Tymczasem policja w dalszym ciągu szuka sprawcy i przesłuchuje wszystkie osoby znajdujące się na terenie zamku podczas zajścia. Posiadłość, która jest domem Meliusa oraz jego bliskich, to również miejsce gdzie sławni i bogaci wyprawiali sobie wspaniałe przyjęcia...

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: