NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Krwawa zbrodnia na Queensie. Zarąbała ciotkę tasakiem

Krwawa zbrodnia na Queensie. Zarąbała ciotkę tasakiem

21.03.2017, godz. 00:00
rzeźnia, krew, tasak
foto:

Potraktowała ciotkę jak kawał mięsa… Policja aresztowała 30-letnią Elizabeth Sanchez, która zarąbała swoją ciotę tasakiem. Obecnie trwa ustalanie motywów tej krwawej zbrodni.

Pięćdziesięcioletnia Maria Palaguachi została znaleziona martwa we własnym domu w Rochdale na Queensie przed samym weekendem.
Leżała w kałuży krwi, która wylewała się z licznych ran na ciele. Szybko stało się jasne, czym zostały zadane. Obok ciała leżał zakrwawiony tasak do mięsa. Dochodzenie naprowadziło śledczych od razu na trop. Podejrzaną numer jeden stała się 30-letnia  Elizabeth Sanchez, która mieszkała z ofiarą i dla której Maria Palaguachi była ciotką. Dowody były wystarczające, do tego żeby ją aresztować. Po przesłuchaniu na komisariacie, prokurator Queensu oskarżył Sanchez o zabójstwo. – Na razie jeszcze nie wiemy, co było głównym motywem tej okrutnej zbrodni. Ale śledczy to ustalą. Jedno jest pewne Elizabeth Sanchez spędzi wiele lat za kratkami za zamordowanie ciotki – powiedział na konferencji  Richard A. Brown, prokurator okręgowy Queensu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: