NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Krwawa napaść przed barem na Queensie. Z maczetą na rywali!?

Krwawa napaść przed barem na Queensie. Z maczetą na rywali!?

22.03.2016, godz. 00:00
maczeta, morderstwo maczetą
maczeta, morderstwo maczetą foto:

Wyjście do popularnej dominikańskiej restauracji o mały włos nie zakończyło się tragicznie dla trzech mężczyzn z Queensu. Zostali zaatakowani maczetą! Prawdopodobnie poszło o kobietę. Napastnik, 20-letni Guillermo Torres, został już zatrzymany.

W niedzielę w Cibao Bar and Restaurant,popularnej latynoskiej restauracji przy Northern Boulevard i 105th Street na Queensie, Guillermo Torres wdał się w lokalu w ostrą kłótnię z trzema innymi mężczyznami. Zdaniem niektórych świadków jeden z nich miał zaczepiać dziewczynę Torresa. Inni twierdzili, że to ona zbytnio spoufalała się z mężczyznami.
Jak było, na razie do końca nie ustalono. Ale wiadomo, że rozwścieczyło to Torresa, który wyszedł z baru i pobiegł do domu. Ale nie po to, by tam się uspokoić.
Wrócił bowiem uzbrojony w maczetę i czekał…  Kiedy trzej mężczyźni wyszli z lokalu, rzucił się na nich. 19-latek otrzymał od niego kilka ciosów w ramię i nadgarstek, 32-letni mężczyzna został ranny w lewe ramię, a 22-latek dostał maczetą w głowę i dwa palce lewej dłoni.
Wszystkie ofiary zostały przewiezione do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policji szybko udało się ustalić tożsamość napastnika, który został aresztowany w poniedziałek rano.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: