NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Krwawa masakra w Pensylwanii. Pięć osób zabitych, trzy ranne

Krwawa masakra w Pensylwanii. Pięć osób zabitych, trzy ranne

11.03.2016, godz. 00:00
strzelanina, strzelba, broń, Kolorado
foto:

To miał być miły wieczór w gronie przyjaciół. A zakończył się prawdziwą rzezią, kiedy dwóch napastników wystrzeliło kilka serii do grupy bawiących się w ogrodzie przed domem ludzi. Śmieć poniosło pięć osób. Trzy są ranne. Sprawcy zbiegli.

Do masakry doszło w środę wieczorem. Korzystając z ciepłej pogody grupa znajomych spotkała się na ogrodowej imprezie. W pewnym momencie nad głowami zaczęły im świstać kule. – Śledztwo jest w początkowej fazie. Ludzie są wstrząśnięci, a relacje chaotyczne. Niemniej wstępnie ustaliliśmy, że napastnicy nie znajdowali się na imprezie i strzelali do bawiących się z odległości. Cztery osoby zostały znalezione martwe przed domem, piąta zmarła w szpitalu. Są to cztery kobiety i jeden mężczyzna. Trzy osoby są hospitalizowane, stan dwóch mężczyzn jest określany jako krytyczny – poinformował porucznik Andrew Schurman z wydziału zabójstw Allegheny County Police.
Według świadków, sprawcy wystrzelili w kierunku bawiących się ludzi co najmniej dwadzieścia razy. Policja kontynuuje dochodzenie i pościg za mordercami.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: