NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Krwawa eskapada w Kansas. Uzbrojony mężczyzna zabił trzy osoby, 14 ranił

Krwawa eskapada w Kansas. Uzbrojony mężczyzna zabił trzy osoby, 14 ranił

27.02.2016, godz. 00:00
scena zbrodni, zabójstwo, crime scene
scena zbrodni, zabójstwo, crime scene foto:

Kolejna tragiczna strzelanina. Tym razem w Kansas. Uzbrojony w strzelbę i pistolet mężczyzna zabił trzy osoby, a czternaście ranił, w tym pięć bardzo poważnie. Ofiar mogło być jeszcze więcej, ale policji udało się zabić sprawcę. Okazał się nim 38-letni Cedric Ford.

– Sprawca strzelał w czterech różnych miejscach. Najpierw zaczął strzelać jadąc swoim samochodem. Około 5 pm w czwartek oddał strzał do przypadkowego kierowcy. Potem ukradł samochód prowadzony przez drugą osobę, do jakiej strzelał. Następnie strzelił kilka razy jadąc do Excel Industries w Hesston, gdzie pracował – poinformował szeryf Harvey County, T. Walton. – Tam, na parkingu wystrzelił do kobiety, a następnie wszedł do budynku fabryki i zaczął celować do wszystkich, których napotkał. Trzy osoby zginęły na miejscu, czternaście postrzelił zanim przybyli na miejsce policjanci zastrzelili go.
Morderca kilka dni temu umieścił na Facebooku swoje zdjęcie z karabinem maszynowym oraz filmik jak strzela z AK-47. Cedric Ford był wielokrotnie karany. W dniu strzelaniny miał się stawić w sądzie w związku z oskarżeniem o przemoc domową.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: