NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Krwawa bójka na imprezie na Staten Island

Krwawa bójka na imprezie na Staten Island

19.04.2017, godz. 00:00
nóż
foto:

Młody mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala po tym, jak został zaatakowany nożem podczas imprezy na Staten Island. Policja ustala teraz przebieg zajścia i sprawcę, co nie jest łatwe bowiem na House Party bawiło się ponad sto osób.

- Jak zawsze w takich przypadkach, nikt nic nie wie, nikt nic nie widział. Każdy mówi co innego, albo twierdzi, że nie pamięta. Ale  przesłuchujemy wszystkich i aresztowanie sprawcy to kwestia krótkiego czasu – powiedział rzecznik policji ze Staten Island. 
Wielka impreza została zorganizowana w poniedziałek w nocy w domu przy 270 Koch Boulevard w Annadale. Około jedenastej w nocy na miejsce wezwano policję z uwagi na wrzaski i krzyki dochodzące z domu i wskazujące, że doszło tam do bijatyki. Przybili na miejsce policjanci poza „resztkami” imprezowiczów znaleźli w domu młodego mężczyznę, który leżał zakrwawiony z ranami zadanymi nożem na plecach i klatce piersiowej. Rannego, którego wieku ani personaliów nie ujawniono, przewieziono do szpitala. Jego stan jest ciężki i we wtorek lekarze mieli zadecydować o dalszych operacjach.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: