NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Królowa piękności Dakoty Północnej znaleziona martwa w mieszkaniu. Tajemnicza śmierć byłej Miss

Królowa piękności Dakoty Północnej znaleziona martwa w mieszkaniu. Tajemnicza śmierć byłej Miss

18.06.2016, godz. 00:00
Wybory najpiękniejszych: Półfinał konkursu Miss Polski 2014 w sobotę
Przed nami dwa wieczory z najpiękniejszymi Polkami. foto: Facebook

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci byłej Miss Dakoty Północnej. 37-letnia Samantha Edwards została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu w Minnesocie, gdzie przeprowadziła się jakiś czas temu.

– Przyczyny zgonu jak na razie nie możemy podać. To co możemy powiedzieć to: śladów włamania nie ma. Na ciele też nie ma żadnych znaków sugerujących przemoc. Obecnie detektywi przesłuchują bliskich, sąsiadów i znajomych denatki. Wyniki badań koronera pozwolą dopiero stwierdzić, czy mamy do czynienia ze śmiercią naturalną czy też samobójstwem – poinformował rzecznik lokalnej policji.
Samantha Edwards otrzymała koronę i tytuł Miss North Dakota w 2003 roku. Później uczestniczyła w konkursie Miss USA ale przegrała z Susie Castillo z Massachusetts. Po zakończeniu kariery na pokazach piękności przeprowadziła się do Minnesoty, gdzie pracowało jako wizażystka. Jej nagła śmierć zasmuciła wiele osób, w tym liczne grono przyjaciółek, też byłych miss, z którymi zaprzyjaźniła się jeszcze w czasie pokazów.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: