NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Kownacki spełnił swoją obietnicę i posłał na deski Smitha! Polski bokser dedykuje swoje zwycięstwo Powstańcom Warszawskim!

Kownacki spełnił swoją obietnicę i posłał na deski Smitha! Polski bokser dedykuje swoje zwycięstwo Powstańcom Warszawskim!

02.08.2015, godz. 19:51
Adam Kownacki
foto:

Adam Kownacki (11-0, 10 KO), polski pięściarz wagi ciężkiej z Nowego Jorku, nie rzuca słów na wiatr! Obiecał  „Super Expressowi” w wywiadzie przed swoją sobotnią walką z Maurenzo Smithem (12-10-3, 9 KO), że pośle go na deski i spełnił swą obietnicę.

Znokautował Smitha już w drugiej rundzie. Ich pojedynek odbył się na bokserskiej gali z cyklu Premier Boxing Champions w Barclays Center na Brooklynie. - Cieszę się z kolejnego nokautu, który zanotowałem tego wieczoru na swoim koncie. Jestem tym bardziej dumny ze swego zwycięstwa , gdyż mogłem wygrać w tak ważnym dla nas, wszystkich Polaków dniu 1 sierpnia, czyli 71. rocznicę Powstania Warszawskiego. Swoje zwycięstwo dedykuję w hołdzie  wszystkim, którzy brali udział w tym bohaterskim i heroicznym zrywie - powiedział nam po walce Adam Kownacki.
tekst MJR

zdjęcie Konrad Lata

tagi: boks KOWNACKI NYC
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: