NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Koszmarny mord w Karolinie Południowej. Zamordował piątkę własnych dzieci!

Koszmarny mord w Karolinie Południowej. Zamordował piątkę własnych dzieci!

11.09.2014, godz. 00:00
Zamordował piątkę własnych dzieci!
foto:

Jak można dopuścić się tak okrutnej zbrodni! Timothy Jones Jr. (32 l.) z Karoliny Południowej przyznał się do zabicia pięciorga swoich dzieci w wieku od roczku do ośmiu lat! Ich ciała porzucił w workach na śmieci na poboczu autostrady w Alabamie.

Dzieci były poszukiwane od zeszłego czwartku, po tym jak ich matka – która była rozwiedziona z Timothy Jonesem – zgłosiła ich zaginięcie. Jak zeznała, pojechała do domu byłego męża niedaleko Lexington i nie zastała tam ani jego, ani maluchów.

Jak podają śledczy, mężczyzna, który dzielił opiekę nad dziećmi z byłą żoną, tuż przed zniknięciem miał mówić sąsiadom, że się wyprowadza...

Tymczasem w sobotę w nocy patrol policji w Missisipi zatrzymał cadilaca, za którego kierownicą siedział Jones. Mężczyzna był wyraźnie odurzony alkoholem i narkotykami, za co też został aresztowany. Po sprawdzeniu jego rejestracji, okazało się, że jest również poszukiwany w związku z zaginięciem dzieci. Detektywi zaczęli więc go wypytywać o szczegóły. Jones dość szybko się złamał i przyznał do zamordowania maluchów i porzucenia ich ciał w workach na śmieci blisko autostrady w Alabamie.

Gdy wyznawał wstrząsającą prawdę, eksperci policyjni znaleźli w jego samochodzie chemikalia służące do czyszczenia plam z krwi oraz ludzkie włosy. Detektywi natychmiast pojechali we wskazane miejsce i we wtorek wieczorem potwierdzili makabryczną prawdę. Jak poinformował rzecznik Smith County Sheriff Office, ciała dzieci były w stanie dalekiego rozkładu.

Jones przebywa na razie w areszcie w Smith County, ale wkrótce zostanie przewieziony do Karoliny Południowej.

Foto Smith County Sheriff Office

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: