NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Koszmarne morderstwo na Staten Island! Zadźgał partnerkę i dwoje malutkich dzieci!

Koszmarne morderstwo na Staten Island! Zadźgał partnerkę i dwoje malutkich dzieci!

12.02.2016, godz. 00:00
nóż
foto:

Krwawy horror na Staten Island. W pokoju Ramada Inn znaleziono ciało 26-letniej kobiety oraz dwójki jej maleńkich córeczek. Wszystkie zginęły od ciosów nożem. Trzecia dziewczynka z ranami kutymi trafiła do szpitala. Podejrzanym o dokonanie tej zbrodni jest 23-letni Michael Sykes, partner kobiety oraz ojciec jednej z zabitych dziewczynek.

Ofiary śmiertelne to 26-letnia Rebecca Cutler oraz jej dwie córeczki: roczna Ziana Cutler oraz czteromiesięczna Maiyah Sykes. Trzeciej, dwuletniej dziewczynce, udało się przeżyć. W stanie ciężkim, ale stabilnym, leży w szpitalu.
Denatka wraz z dziećmi była bezdomna i od jakiegoś czas mieszkała w hotelu, który został zaadaptowany na schronisko. Koszmar rozegrał się w środę rano, ale dopiero po południu odkryto zwłoki. – Po rozmowach ze świadkami ustaliliśmy, że między Rebeccą Cutler a Michaelem Sykes'em, czyli ojcem jednej z zabitych dziewczynek, od dawna dochodziło do częstych awantur. I to brutalnych. Na podstawie zapisu z kamer monitoringu wiemy, że mężczyzna przyszedł do hotelu w środę rano około 7.30 am, wyszedł z Rebeccą Cuutler do sklepu, potem wrócili. Następnie widać, jak Sykes wychodzi sam – mówi detektyw Robert Boyce. – Wiemy też, że około 10.30 mężczyzna zadzwonił do swojej rodziny na Brooklynie i powiedział im o tym, co zrobił. Groził, że sam też się zabije. Na razie jest ciągle poszukiwany.
Śledztwo w sprawie ciągle trwa. Władze miasta zarządziły przeprowadzkę wszystkich znajdujących się w hotelu bezdomnych do innych schronisk i zapowiedziała zaostrzenie środków bezpieczeństwa.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: