NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Kolejny śmiałek wlazł na Brooklyn Bridge

Kolejny śmiałek wlazł na Brooklyn Bridge

25.08.2014, godz. 19:38
Brooklyn Bridge
foto:

To już prawdziwa plaga szaleńców, którzy zrobili sobie z tego jakieś chore zawody… Jak podaje Daily News, tym razem na kultowy most łączący Manhattan i Brooklyn wdrapał się Yaroslav Kolchin (24 l.). Po co? Chciał zrobić „selfie” swoim iPhonem.

Według New York City Police Departament, młody mężczyzna wspiął się po przęsłach znajdujących się na moście. W trakcie wspinaczki został zauważony przez powietrzny patrol policji. Na moście i pod nim natychmiast zaroiło się od funkcjonariuszy czekających na śmiałka. Kolchin został aresztowany przez policję zaraz po tym jak zszedł z mostu.

To już kolejny incydent w ciągu zaledwie miesiąca, kiedy to śmiałkowie drwią sobie z ochrony i bez większego problemu wchodzą na szczyt Brooklyn Bridge. W lipcu para niemieckich artystów Mischa Leinkauf i Matthias Wermke przyznała się do ściągnięcia z mostu wielkich flag amerykańskich i wetknięcia w ich miejsce białych. Jak sami powiedzieli, zrobili to na cześć niemieckiego projektanta najsłynniejszego na świecie mostu, który zmarł 22 lipca w 1869 r.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: