NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Kolejny Hit-And-Run na nowojorskich drogach. Policja szuka pirata z Greenpointu

Kolejny Hit-And-Run na nowojorskich drogach. Policja szuka pirata z Greenpointu

16.09.2014, godz. 00:00
NYPD
foto:

26-letnia kobieta w stanie krytycznym trafiła do szpitala po tym jak została potrącona przez samochód, gdy przechodziła przez ulicę na Greenpoincie. Policja poszukuje teraz pirata drogowego, który nawet się nie zatrzymał, by jej pomóc lub wezwać karetkę.

Jak podaje NYPD, do zdarzenia doszło w niedzielę przed 4 nad ranem. Kobieta przechodziła przez skrzyżowanie Meeker Ave. z Manhattan Ave., pod wiaduktem, którym biegnie Brooklyn-Queens Expressway. Nagle zza zakrętu wyjechał rozpędzony samochód, uderzając w pieszą. Na jednej z kamer monitoringu widać, że jest to czterodrzwiowy ciemny sedan. Niestety, film jest bardzo słabej jakości i nie widać marki ani numeru tablicy rejestracyjnej. Niemniej policja ma nadzieję, że zapis z innych kamer jest lepszy.

Podczas gdy policja szuka pirata drogowego, ranna kobiet ciągle przebywa w Elmhurst Hospital. Lekarze określają jej stan jako bardzo ciężki. Mieszkańcy okolicy gdzie doszło do wypadku mówią w mediach, że samo skrzyżowanie może nie jest aż takie niebezpieczne, ale kierowcy w tym miejscu bardzo szybko jeżdżą, lekceważąc przepisy.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: