NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Kolejny finał WOŚP w Nowym Jorku i New Jersey pod patronatem „Super Expressu”! Orkiestra uskrzydlona

Kolejny finał WOŚP w Nowym Jorku i New Jersey pod patronatem „Super Expressu”! Orkiestra uskrzydlona

09.01.2014, godz. 20:24
LOT, WOŚP,
foto:

Już w piątek sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - New Jersey/New York zaprasza do klubu Wisła w Garfield. Właśnie tam odbędzie się koncert, podczas którego zostaną zebrane pieniądze dla potrzebujących. Koordynowaniem pracy sztabu zajął się Marcin Filipowski: – W tym roku w Wiśle odbędą się m.in. występy Ani Tanskiej, usłyszymy złote przeboje od Abby po Bee Gees, zorganizowana będzie aukcja i wiele innych atrakcji – zaprasza.

Pieniądze na rzecz WOŚP będą również zbierane... w chmurach. To za sprawą narodowego przewoźnika - Polskich Linii Lotniczych LOT. W tym roku inicjatywa Jurka Owsiaka promowana będzie m.in. na dreamlinerze. Samolot o numerach rejestracyjnych SP-LRB zostanie oklejony 4 sercami WOŚP, a w pierwszy rejs „w nowych barwach” udaje się właśnie 10 stycznia do Nowego Jorku.

– LOT przeznaczył też na licytację dla Fundacji dwa bilety w klasie biznes na dowolnej trasie atlantyckiej (lub do Pekinu) wraz z symbolicznymi „kluczykami do samolotu” – powiedziała Barbara Pijanowska-Kuras, przedstawicielka polskich linii.

wizualizacja LOT

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: