NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Kolejny finał muzycznej imprezy charytatywnej. WOŚP po raz XIII w metropolii

Kolejny finał muzycznej imprezy charytatywnej. WOŚP po raz XIII w metropolii

12.01.2017, godz. 00:00
WOŚP, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w metropolii
WOŚP, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w metropolii foto:

Obchodząca w Polsce jubileusz XXV-lecia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka, po raz kolejny ma również swoją polonijną edycję. Zagra w metropolii po raz trzynasty i to już w najbliższy weekend, 14 i 15 stycznia.

Inauguracja XIII finału WOŚP w metropolii nastąpi o godzinie 8 wieczorem w klubie Amsterdam Alley Bar & Lounge w Linden, New Jersey (9 W Price St. – Linden, NJ). Sobotnią galę otworzy tam taneczno-rockowy zespół Dym. Po nim zagrają artyści Polonijnego Hip-Hop’u: Markol, Grzempeś, Fanatyk i DJ KND.
Niedzielny koncert rozpocznie się już o godzinie 5 po południu – tym razem w Polsko-Amerykańskim Centrum Kultury przy 1-3 Monroe St. W Passaic, New Jersey. W Finałowym Graniu Sceny Niezależnej wezmą udział zespoły: Atura, Prime Prophecy, SYN, Supernova, Dym i Dzieci PRL’u.
Finały WOŚP w metropolii to nie tylko muzyka, ale również licytacja atrakcyjnych gadżetów sportowych, muzycznych i innych. Jak zapewnił nas Marcin „Bubel” Filipowski, szef sztabu WOŚP w metropolii, w tym roku również ich nie zabraknie. Na aukcji pojawią się między innymi: grafiki Edwarda Dwurnika, oryginalna gitara basowa zespołu Sepultura, spodenki boksera Artura "Szpili" Szpilki, czy też  piłka z autografem Marcina Gortata.
W tym roku WOŚP gra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólno pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.
Sponsorami imprezy w metropolii są: Polski Pomost Pomocy, Nasza Floryda, HeartCore Bubbell Crew, Adam’s European Promotions i EuroCare Professional Cleaners & Restorations.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: