NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Kolejna seks-afera! Tym razem w miejskim Wydziale Parków (Parks Department).

Kolejna seks-afera! Tym razem w miejskim Wydziale Parków (Parks Department).

30.05.2013, godz. 02:36
seks w samochodzie
foto:

Pracownicy jednego z oddziałów, na Randalls Island, są oskarżeni o zmuszanie kobiet m.in. do striptizu  i tańczenia na rurze podczas różnych imprez – donosi „Daily News".

Jak twierdzą kobiety, które domagają się teraz w sądzie odszkodowania, był to warunek, by utrzymać pracę lub dostać lepiej płatną fuchę.
Jak wynika z pozwu w przełożeni Wydziału Parków na Randalls Island wyznawali zasadę: chcesz pracę, ściągaj ubrania. Jak podaje „Daily News", stosowali ją głównie do kobiet, które były zatrudniane sezonowo i w ten sposób mieli obiecywać im pracę na stałe. Niedwuznaczne propozycje mieli również składć paniom, które pracowały na niskopłatnych pozycjach, a których sytuacja finansowa i rodzinna mogła sugerować, że mogą potrzebować pieniędzy. Dlatego też sugerowali im, że jak będą dla nich rozbierać się na firmowych imprezach, wówczas oni postarają się, by dostały lepiej płatną pracę.  Zakładowe seks-zabawy kosztem pracownic miały się odbywać od 2009 roku. Głównie organizowano jej w pokoju nazywanym przez pracowników „boom boom room".

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: