NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Kamil Bednarek porwał publiczność

Kamil Bednarek porwał publiczność

27.10.2014, godz. 00:00
Kamil Bednarek
foto:

To był długo oczekiwany przez wielu Polaków koncert. W wypełnionym po brzegi klubie The Loft At Studio Square na Long Island wystąpił jeden z najbardziej znanych obecnie wokalistów w Polsce Kamil Bednarek. 23-letni Bednarek jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów - zdobył między innymi statuetkę MTV Europe Music Awards

Tego wieczoru gorące rytmy reggae rozgrzały chyba każdego. Znany z żywiołowych występów Bednarek porwał do zabawy całą blisko półtora-tysięczną publiczność wykonując swoje największe przeboje takie jak: „Cisza”, „Raz dwa w górę ręce” czy też „Chodź ucieknijmy”. Nie zabrakło także utworu z repertuaru Marka Grechuty „Dni, których nie znamy”.

Przed koncertem Bednarka na scenie pojawili się inni artyści z kręgu muzyki reggae: MC Jamalski, Ras Emmanual, Major 1, Cindy Simeon oraz Ras I Ray.

Występ Kamila Bednarka z pewnością należy uznać za najgorętszy koncert mijającego roku. Doskonała frekwencja, wspaniali muzycy na scenie i wyśmienita zabawa. Od spektaklu muzycznego doprawdy trudno wymagać więcej.

To wspaniale, że Polacy zebrali się w takiej ilości przybywając na ten koncert z wielu stanów – powiedział Super Expressowi organizator występu Grzegorz Fryc, właściciel Gram-x Promotions. Klimat był niesamowity, podobnie jak samo miejsce doskonale do organizacji tego typu imprez. To była porządna dawka pozytywnej energii – dodał.

Marcin Żurawicz

Fot. Marcin Żurawicz


autor: Marcin Żurawicz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: