NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy JESZCZE DO 18 STYCZNIA… LOT do Polski dużo taniej

JESZCZE DO 18 STYCZNIA… LOT do Polski dużo taniej

16.01.2015, godz. 00:00
PLL LOT
foto:

Jeśli planujesz wyjazd do Polski to jest to dobry czas, żeby skorzystać z zimowej promocji na bilety lotnicze. - Jeszcze do 18 stycznia można kupić bilety w promocyjnej cenie – nawet do 50 procent taniej na wszystkie kierunki gdzie docierają samoloty PL LOT – mówi Małgorzata Kozieł, rzecznik prasowy PLL LOT S.A.

Aby skorzystać z promocji podróż musi się odbyć między 7 lutego a 30 kwietnia.

- Oznacza to, że w tym terminie taniej można odwiedzić dowolne z ponad 40 miast na całym świecie. Promocją są objęte zarówno rejsy do i z Warszawy, jak i z innych miast, z przesiadką na warszawskim lotnisku Chopina. Ferie można więc spędzić np. w pięknym Paryżu, a nawet orientalnym Pekinie – dodaje Małgorzata Kozieł.

Okazuje się, że nasi Czytelnicy często wyczekują na tego typu promocję, aby zaprosić do Nowego Jorku rodzinę z Polski lub samemu odwiedzić rodzinne strony.

– Na taką ofertę czekałam z wnuczką i córką, która mieszka w Polsce w województwie małopolskim i chce na ferie zimowe przylecieć do Nowego Jorku. Oferta idealnie wstrzeli się w termin zimowego wypoczynku wnuczki - ferie zaczyna 16 lutego – cieszy się z Halina z Middle Village.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: