NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Jamaica Farmers Market na Queensie

Jamaica Farmers Market na Queensie

10.06.2015, godz. 00:00
warzywa owoce
foto:

Będzie smacznie i zdrowo. Już 19 czerwca otwiera swe podwoje Jamaica Farmers Market na Queensie. Będzie można kupić na nim świeże owoce i warzywa prosto od farmerów, a także miło spędzić czas.

Jak zapowiadają organizatorzy, podczas całego sezonu, który potrwa aż do listopada, eksperci zajmujący się tematem zdrowego żywienia będą prowadzić szereg spotkań i warsztatów. Przewidziano również darmowe degustacje.

- Naszym celem jest edukacja społeczeństwa, jeśli chodzi o temat zdrowego odżywiania. Podczas degustacji chcemy pokazać, jakie pyszne jedzenie można przygotować z produktów kupionych na bazarku – powiedziała Dagmar Kostkova z Down to Earth Markets.

W lipcu i sierpniu w ramach „Taste of the Season” odbędą się pokazy gotowania. Podawane będą również receptury jak samemu wykonać zdrową i pełnowartościowa potrawę.

Jamaica Farmers Market znajduje się przy 160th Street, Jamaica Avenue. Otwarty zostanie 19 czerwca, a owoce i warzywa będzie można kupować w każdy piątek i sobotę w godzinach 8 a.m. do 4 p.m. Bazarek otwarty będzie do 21 listopada.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: