NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Jak przedrzeć się z północy New Jersey do Nowego Jorku

Jak przedrzeć się z północy New Jersey do Nowego Jorku

14.04.2014, godz. 19:00
Zamkną Pulaski Skyway na 2 lata!
foto:

Zaczął się koszmar dla wielu tysięcy kierowców podróżujących każdego dnia z północnej części New Jersey do Nowego Jorku.  Poniedziałek był pierwszym roboczym dniem, kiedy nie można było korzystać z pasów ruchu na Pulaski Skyway, prowadzących przez Holland Tunnel do metropolii.

Powodem jest właśnie remont 82-letniego mostu. Jak podają przedstawiciele Wydziału Transportu stanu New Jersey, ten etap modernizacji potrwa dwa lata. Następnie rozpocznie się naprawa drugiej strony mostu. W czasie renowacji, której koszt wynosi co najmniej miliard dolarów, wymieniona będzie nawierzchnia, barierki oraz system odprowadzający wodę. Z uwagi na utrudnienia, zarówno władze New Jersey, jak i Nowego Jorku apelują, by przesiąść z samochodów do środków komunikacji publicznej. A jeśli to niemożliwe, korzystać z innych tras...

 

Ramka
Alternatywne dojazdy, proponowane przez New Jersey Department of Transportation:
* New Jersey Turnpike Newark Bay-Hudson County Extension,
* Trasa I-78,
* Trasy dla ciężarówek (Truck Routes) 1&9.

 

Ramka

Alternatywne dojazdy, proponowane przez New Jersey Department of Transportation:* New Jersey Turnpike Newark Bay-Hudson County Extension,* Trasa I-78,* Trasy dla ciężarówek (Truck Routes) 1&9.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: