NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Jak prawdziwy gwiazdor spóźnił się do sądu. Bezdomny piękniś od Miley Cyrus ma kłopoty

Jak prawdziwy gwiazdor spóźnił się do sądu. Bezdomny piękniś od Miley Cyrus ma kłopoty

18.09.2014, godz. 00:00
Miley Cyrus chwali się nową fryzurą i dziwnym tatuażem!
Miley Cyrus chwali się nową fryzurą i dziwnym tatuażem! foto:

Cała Ameryka poznała go, gdy przytulał się na scenie do Miley Cyrus podczas rozdania MTV Music Awards. Wielu płakało, gdy Jesse Helt (22 l.) mówił o problemach biednej młodzieży. Jak się okazuje, wiedział, p czym mówi.

O bezdomnym przystojniaczku zrobiło się głośno po tym, gdy wystąpił w towarzystwie kontrowersyjnej gwiazdki Miley Cyrus na sierpniowej gali MTV. Został wyznaczony przez nią do odebrania statuetki za najlepszy teledysk, jakim uznano klip do singla „Wrecking Ball”. Podczas krótkiej przemowy, która wycisnęła łzy widzów na niejednej amerykańskiej kanapie Jesse Helt zwrócił uwagę na problemy ubogiej młodzieży i z miejsca stał się bohaterem mediów.

- Mam na imię Jesse i przyjmuję tę nagrodę w imieniu 1.6 miliona młodych uciekinierów i bezdomnych w USA, którzy są głodni, zagubieni i przerażeni. Wiem to, bo jestem jednym z nich – mówił Jesse podczas gali MTV Video Music Awards.

Teraz okazuje się, że młody człowiek rzeczywiście ma poważne problemy – z prawem. I to od dawna.

We wtorek Jesse pojawił się w sądzie w Dallas w Oregonie. Helt jest oskarżony o złamanie warunków nadzoru kuratorskiego. Jak się okazało idol mediów był poszukiwany przez policję. Jest oskarżony o liczne włamania i wandalizm.

Po raz pierwszy został oskarżony i aresztowany w 2010 roku pod zarzutem próby włamania do mieszkania w Oregonie. Miał wówczas ledwie 18 lat.

Jak na prawdziwą gwiazdę przystało, bezdomny przystojniaczek spóźnił się na wtorkową rozprawę i sędzia był zmuszony przenieść ją na inny termin.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: