NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Isia podbija Nowy Jork

Isia podbija Nowy Jork

25.08.2014, godz. 03:00
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska na imprezie przed US Open 2014 foto:

Gwiazda polskiego tenisa podbija metropolię. Agnieszka Radwańska po raz kolejny udowadniała, że nie tylko potrafi świetnie grać w tenisa, ale również pięknie się prezentuje i nadaje szyku na nowojorskich imprezach towarzyskich. Jak podaje AP, polska rakieta numer jeden stała się ambasadorką marki Rado. Isia podczas Taste of Tennis reklamowała najnowsze cudo firmy.

W sobotni wieczór w siedzibie Konsulatu RP w Nowym Jorku odbyła się doroczna impreza US OPEN Goes Polish. Była to już piąta edycja tego wydarzenia, które każdorazowo odbywa się tuż przed turniejem US Open i w którym biorą udział startujący w tych zawodach tenisiści polscy i polskiego pochodzenia. Tego wieczoru w konsulacie z polskich zawodniczek obecne były: Agnieszka Radwańska, Alicja Rosolska, Paula Kania, Katarzyna Piter, Gabriela Dąbrowski, Magda Linette, a także reprezentujące inne kraje, a mogące poszczycić się polskimi korzeniami; Sabine Lisicki (Niemcy), Caroline Woźniacki (Dania) oraz Aleksandra Wozniak (Kanada).

Spośród Panów pojawili się natomiast: Michał Przysiężny, Dominic Inglot, oraz debliści Marcin Matkowski i Mariusz Fyrstenberg. Zabrakło natomiast Jerzego Janowicza, który tego samego dnia grał finał turnieju ATP w Winston Salem.

Sobotnią galę poprowadził Johan Kriek, znany tenisista i dwukrotny zwycięzca wielkoszlemowego Australian Open, a obecnie trener i właściciel Johan Kriek Tennis Academy.

Organizatorem imprezy US Open Goes Polish od początku jej istnienia jest Paweł Gąsior partner firmy SGDoyen, który organizuje to wydarzenie we współpracy z Konsulatem Generalnym RP w Nowym Jorku. Tegoroczny US Open rozpocznie się w poniedziałek, 25 sierpnia.

Marcin Żurawicz

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: