NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Ich Troje porwało Greenpoint do zabawy

Ich Troje porwało Greenpoint do zabawy

09.09.2013, godz. 03:30
Ich Troje porwało Greenpoint do zabawy
foto:

W klubie Warsaw na Greenpoincie w piątkowy wieczór wystąpiła grupa Ich Troje, rozpoczynając tym samym trasę po Stanach Zjednoczonych. Koncert tego znanego pop-rockowego zespołu spotkał się z bardzo gorącym, a momentami wręcz żywiołowym przyjęciem publiczności!

Występy grupy Ich Troje zawsze stanowią połączenie koncertu muzycznego i widowiska teatralnego, z licznymi rekwizytami i częstymi zmianami kostiumów. Nie inaczej było tym razem. O całość przedstawienia zadbał tryskający energią i humorem lider formacji Michał Wiśniewski, który od pierwszych dźwięków muzyki nawiązał doskonały kontakt z widownią, a w szczególności z jej damską częścią... Z kolei panowie z pewnością mogli być pod wrażeniem uroku śpiewającej od niedawna w zespole Marty Milan. Na scenie można było również podziwiać współzałożyciela zespołu Jacka Łągwę, a w jednym z utworów pojawił się nawet olimpijczyk i skoczek narciarski Tomisław Tajner, prywatnie brat obecnej żony Michała, a zarazem menedżerki zespołu Dominiki Tajner.

- Wielki szacunek dla tych, którzy przyszli dzisiaj na nasz koncert - powiedział "Super Expressowi" Michał Wiśniewski. - Razem z muzykami daliśmy z siebie wszystko.

Piątkowy koncert był pierwszym z zaplanowanych występów grupy w Stanach Zjednoczonych. W sobotę wieczorem artyści wystąpili w Rahway, New Jersey. Natomiast w kolejnych dniach zespół Ich Troje zagra w Middletown, Connecticut (8 września), w South Boston, Massachusetts (10 września), w Buffalo, Nowy Jork (12 września), w Troy, Michigan (13 września), a w następny weekend muzycy będą koncertować już w Chicago. Organizatorem amerykańskiej trasy Ich Troje jest firma Christopher Entertainment.

autor: Marcin Żurawicz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: