NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy HORROR W DETROIT. Trzymała ciała dzieci w zamrażarce!

HORROR W DETROIT. Trzymała ciała dzieci w zamrażarce!

26.03.2015, godz. 00:00
crime
foto:

To potwór nie matka. Policja w Detroit aresztowała kobietę, która w domowej zamrażarce przechowywała ciała dwójki swoich dzieci.

ak podaje Fox News zwłoki odkryła policja podczas eksmisji kobiety i jej dwójki dzieci z trzypokojowego apartamentu, który zajmowała.
– Gdy nasi oficerowie przyjechali z nakazem eksmisji nikogo nie było w domu – mówi Jennifer Moreno z miejscowej policji. Policjanci przez przypadek natknęli się na zamrażarkę… - Początkowo byliśmy przekonani, że leżą w niej zwłoki kobiety, później okazało się że w foliowych workach znajdują się poćwiartowane ciała dwójki dzieci - 11-letniej dziewczynki i 14-letniego chłopca – mówi Moreno. Sąsiedzi poinformowali oficerów o tym gdzie przebywa matka z pozostała dwójka dzieci. Kobieta została przesłuchana i aresztowana. Osoby, które mieszkają w pobliżu miejsca tragedii mówią, że dzieci nie widziały do ponad roku. – One nie chodziły do szkoły, bo ich matka bała się że coś może im się złego przytrafić. Sama uczyła dzieci w domu. To jest dobra choć bardzo biedna kobieta. Ona była bezrobotna i miała kłopoty finansowe – opowiada dziennikarzom stacji Tori Childs, sąsiadka rodziny. Policja nie ujawniła personaliów kobiety.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: