NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Horror na Long Island. Zabił kochankę na oczach dzieci

Horror na Long Island. Zabił kochankę na oczach dzieci

04.11.2013, godz. 02:00
Krew i nóż na podłodze
foto: EAST NEWS

Koszmarna zbrodnia w North Amityville na Long Island. Policja z Suffolk County odkryła ciało zamordowanej kobiety, a tuż obok leżał martwy mężczyzna. Sprawca bestialskiego morderstwa odebrał sobie życie po tym, jak zabił swoją ofiarę. A wszystko to na oczach niewinnych dzieci!

Makabrycznego odkrycia dokonano w sobotę około 10 wieczorem, kiedy operator linii alarmowej 911 przyjął zgłoszenie, że w domu przy 3 North Drive trwa straszliwa awantura, w trakcie której oszalały mężczyzna grozi kobiecie nożem. Po błyskawicznym przyjeździe na miejsce, policja znalazła ciało 32-letniej Virginii Vasquez leżące w kałuży krwi przy drzwiach swojego domu, a niedaleko znajdowało się ciało 35-letniego Stephena Guillaume'a, który – jak mówi policja – zginął od ran wskazujących, że sam je sobie zadał...

Ale w domu znajdowała się jeszcze 14-letnia córka i czteroletni synek ofiary! Co z nimi? Okazało się, że dziewczynka została ranna w rękę, kiedy próbowała ratować swoją mamę przed oprawcą. Chłopczykowi szczęśliwie nic się nie stało. Jak ustaliła policja, tragicznie zakończona awantura mogła być spowodowana faktem, że Virginia oznajmiła Stephenowi, iż nie chce się już z nim spotykać.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: