NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Gwałciciele spod kościoła na Queensie w rękach NYPD

Gwałciciele spod kościoła na Queensie w rękach NYPD

15.07.2017, godz. 00:00
Kajdanki
foto:

Policja zatrzymała w piątek nad ranem trzech młodych mężczyzn w związku z gwałtem na Queensie. Są podejrzani o upokorzenie seksualne 50-letniej kobiety, która wyszła z kościoła po wieczornej mszy.

Zatrzymani to Brandon Walker (20 l.), Justin Williams (17 l.) i Julisses Ginel (19 l.). Wszyscy są mieszkańcami Jamaica na Queensie, gdzie doszło do zdarzenia. Obecnie są przesłuchiwani i wkrótce usłyszą oficjalne zarzuty napaści, kradzieży i upokorzenia seksualnego. Śledczy mają nadzieje, że przesłuchania pozwolą im w namierzeniu pozostałych dwóch poszukiwanych.
Atak miał miejsce na 150th St. na Jamaica. Kobieta wracała z nocnej mszy nagle otoczyło ją dwóch mężczyzn. Jeden wyciągnął broń i kazał się jej rozebrać do naga. W tym czasie drugi ukradł kobiecie z torebki pieniądze i karty kredytowe oraz telefon komórkowy. Po kilku minutach do dwójki dołączyło trzech innych mężczyzn, którzy zmusili kobietę do odbycia aktów seksualnych, jak określiła to policja. Po wszystkim oprawcy zbiegli. Upokorzona kobieta pobiegła z powrotem do kościoła szukając pomocy. Trafiła do szpitala. Dwaj pozostali poszukiwani mają po około 20 lat.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: