NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Gwałciciel zaatakował dwie kobiety, ale go pobiły

Gwałciciel zaatakował dwie kobiety, ale go pobiły

17.07.2017, godz. 00:00
Zaatakował dwie kobiety, ale go pobiły
Zaatakował dwie kobiety, ale go pobiły foto: NYPD

Ten bandyta atakuje kobiety i jest na wolności! Policjanci poszukują młodego mężczyzny, który podejrzany jest o dwie próby gwałtu na Brooklynie. Napastnik w ciągu zaledwie jednej godziny zaatakował dwie kobiety w Crown Heights.

Bandzior, którego wizerunek opublikowała w weekend NYPD, zaatakował w czwartek nad ranem. Najpierw nieopodal Sterling Place i Albany Avenue. Jak podała policja, mężczyzna śledził 22-letnią kobietę i rzucił się na nią, gdy ta miała już wchodzić do budynku. Dziewczyna na szczęście nie straciła zimnej krwi, mocno kopnęła napastnika i spryskała go gazem. Mężczyzna uciekł, ale godzinę później zaatakował ponownie.

Tym razem jego ofiarą miała paść 32-latka. Bandzior doszedł za kobietą pod jej dom przy Pacific Street i Nostrand Avenue. Zaszedł ją od tyłu i zasłonił usta dłonią, by nie mogła krzyknąć. Zdążył zagrozić jej nożem, ale kobieta postanowiła walczyć. Zaczęła okładać mężczyznę pięściami i krzyczeć. Napastnik uciekł, ale zdążył ją lekko zranić. 32-latka nie wymagała jednak pomocy medycznej.

Policjanci apelują o pomoc w poszukiwaniach sprawcy tych dwóch napaści. - Ktokolwiek ma pomocne informacje, powinien skontaktować się z hotlinią Crime Stoppers pod numerem at 1-800-577-TIPS, wysyłając sms o treści CRIMES na nr TIP577 lub na stronie www.nypdcrimestoppers.com - proszą funkcjonariusze.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: