NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Groźny wypadek pod Manhattan Bridge

Groźny wypadek pod Manhattan Bridge

24.06.2013, godz. 02:00
East River
foto:

Chwile grozy przeżyło trzech mężczyzn, którzy wybrali się na morską wyprawę. Kiedy znajdowali się w okolicach Manhattan Bridge, ich łódź nagle się przewróciła!

Chwile grozy przeżyło trzech mężczyzn, którzy wybrali się na morską wyprawę. Kiedy znajdowali się w okolicach Manhattan Bridge, ich łódź nagle się przewróciła! Najprawdopodobniej przyczyną były bardzo silne prądy wodne.
Na szczęście wypadek zauważyli inni entuzjaści morskich przygód i wezwali pomoc. Przepływający akurat przez East River wodny patrol policyjny usłyszał zgłoszenie i ruszył na ratunek. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, dwóch mężczyzn resztkami sił trzymało się tonącej łodzi.
Mimo osłabienia poinformowali oni ratowników, że ich towarzysz nie wytrzymał i wpadł pod wodę. Na szczęście i jego udało się odnaleźć. Policja wyciągnęła całą trójkę na brzeg przy Pier 17.
Jak podaje Fox News, dwóch mężczyzn w wieku 53 i 60 lat zostało przewiezionych do szpitala – jeden z obrażeniami nogi, drugi z powodu wycieńczenia i nałykania się wody. Trzeci odmówił przyjęcia pomocy. Jak podaje policja, mężczyźni najprawdopodobniej brali udział w regatach Liberty Challenge.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: