NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Groźny wypadek na Greenpoincie

Groźny wypadek na Greenpoincie

20.11.2013, godz. 00:00
Groźny wypadek na Greenpoincie
wypadek, Brooklyn, Greenpoint, Nowy Jork, Nassau Ave., McGuinness Boulevard foto:

Kierowcy muszą się opamiętać, bo niebezpiecznych zdarzeń jest coraz więcej... Oto dowód jak pędzący przez ulice Greenpointu kierowcy mogą stwarzać bardzo duże zagrożenie dla pieszych! W poniedziałek po południu w polskiej dzielnicy doszło do kolejnego wypadku na skrzyżowaniu McGuinness Boulevard i Nasssau Avenue. Potrącona kobieta trafiła do szpitala.

Kierowcy muszą się opamiętać, bo niebezpiecznych zdarzeń jest coraz więcej
Groźny wypadek na Greenpoincie
Oto dowód jak pędzący przez ulice Greenpointu kierowcy mogą stwarzać bardzo duże zagrożenie dla pieszych! W poniedziałek po południu w polskiej dzielnicy doszło do kolejnego wypadku na skrzyżowaniu McGuinness Boulevard i Nasssau Avenue. Potrącona kobieta trafiła do szpitala.
– Nie widziałem wszystkiego od samego początku. Kiedy znalazłem się na miejscu, była tam już policja i paramedycy z EMS FDNY – powiedział „Super Expressowi” nasz Czytelnik, który zrobił zdjęcia z akcji ratunkowej. – Jedno jest pewne: czasami niektórzy kierowcy gnają przez Greenpoint, nie zwracając uwagi na ograniczenia prędkości! – dodaje. Z jego zdaniem zgadza się większość mieszkańców polskiej dzielnicy, a za szczególnie niebezpieczną arterię uważają właśnie dwupasmowy McGuinness Boulevard, przed który kierowcy samochodów potrafią pędzić bez opamiętania. Do tego wszystkiego dochodzą jeszcze potężne ciężarówki - i to czasami takie, które w ogóle nie powinny jeździć w środku miasta. SAL
Foto: Adam Gryczkowski

– Nie widziałem wszystkiego od samego początku. Kiedy znalazłem się na miejscu, była tam już policja i paramedycy z EMS FDNY – powiedział „Super Expressowi” nasz Czytelnik, który zrobił zdjęcia z akcji ratunkowej. – Jedno jest pewne: czasami niektórzy kierowcy gnają przez Greenpoint, nie zwracając uwagi na ograniczenia prędkości! – dodaje.

Z jego zdaniem zgadza się większość mieszkańców polskiej dzielnicy, a za szczególnie niebezpieczną arterię uważają właśnie dwupasmowy McGuinness Boulevard, przed który kierowcy samochodów potrafią pędzić bez opamiętania. Do tego wszystkiego dochodzą jeszcze potężne ciężarówki - i to czasami takie, które w ogóle nie powinny jeździć w środku miasta.

Foto: Adam Gryczkowski

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: