NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Groza w New Jersey. 2 z 15 strzałów trafiły matkę i roczne dziecko!

Groza w New Jersey. 2 z 15 strzałów trafiły matkę i roczne dziecko!

30.04.2014, godz. 00:00
pistolet
foto:

Roczne maleństwo, jego 29-letnia matka oraz 19-letni mężczyzna zostali ranni w strzelaninie, która miała miejsce na ulicy w Asbury Park (New Jersey). Do dramatycznych wydarzeń doszło w poniedziałek o godzinie 7 pm. Kobieta wyszła z dzieckiem na wieczorny spacer i nagle ktoś otworzył ogień! Według miejscowej policji, wystrzelono aż 15 pocisków. Kobieta została trafiona w nogę, a dziecko draśnięte w głowę.

Obie ofiary padły na ziemię; na szczęście przeżyły. Zostały przewiezione do Jersey Shore University Medical Center (lekarze z tej placówki oceniają stan zdrowia poszkodowanych jako stabilny).

Niedługo po tym, jak kobieta i jej dziecko trafili do szpitala, pojawił się w nim kolejny postrzelony: 19-letni mężczyzna...

– Jeszcze za wcześnie, by stwierdzić, czy 19-latek był tylko ranionym przypadkowym świadkiem, czy też zamierzonym celem w tej strzelaninie – powiedział kapitan Anthony Salerno z Asbury Park Police Department. – Jedno jest pewne: matka i dziecko nie były celem ataku.

Najwyraźniej plan przestępcy zakładał, że zginąć ma ktoś inny. – Obecnie prowadzone jest intensywne śledztwo – dodaje Salerno – i wszystkie osoby, które były świadkami zajścia w Asbury Park, proszone są o kontakt pod numerami telefonów: 732-774-1300 lub 732-431-7160.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: