NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Greenwich Village. Tragedia podczas imprezy na dachu

Greenwich Village. Tragedia podczas imprezy na dachu

27.08.2014, godz. 00:00
Greenwich Village, Nowy Jork, NYC,
foto:

To miał być jeden z tych niezapomnianych wieczorów… Niestety, dla jednej z uczestniczek modnych ostatnimi czasy imprez na dachu zakończyła się tragicznie.

Jak podaje Daily News Cindy Yeh (23 l.), mieszkanka Bushwick (Brooklyn) przyjechała na towarzyskie spotkanie, które odbyło się na dachu jednego z budynków znajdujących się przy Sullivan Street, między Houston i Bleecker Street na Greenwich Village. W pewnym momencie grupa młodych ludzi zaczęła tańczyć na dachu budynku.

Gdy impreza rozkręciła się na dobre Cindy Yeh oparła się o barierkę zabezpieczającą i spadła na chodnik. O wypadku policję poinformowali przypadkowi przechodnie, którzy zobaczyli leżącą na chodniku dziewczynę. Gdy służby ratunkowe przyjechały na miejsca zdarzenia nieprzytomna młoda kobieta natychmiast została przetransportowana do szpitala Bellevue. Niestety, lekarzom nie udało się uratować jej życia.

Podczas wstępnego dochodzenia, jakie przeprowadził Department of Buildings okazało się, że w budynku doszło do naruszeń budowlanych. Zarząd budynków nie wydał pozwolenia na budowę drewnianego tarasu na dachu, gdzie doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: