NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Greenpoint żegna Tomasza Kwiatkowskiego

Greenpoint żegna Tomasza Kwiatkowskiego

22.05.2013, godz. 03:36
Tomasz Kwaitkowski, P-SFUK
foto:

Polonijni przyjaciele wciąż nie mogą się otrząsnąć po śmierci Tomasza Kwiatkowskiego (†52 l.). Jak to możliwe, że tak szybko odszedł od nas w końcu młody jeszcze człowiek?

W pracy odpowiedzialny kierownik greenpoinckiego oddziału P-SFUK, prywatnie zagorzały kibic piłki nożnej, miał wiele planów... W sobotę chciał śledzić z kolegami rozgrywki Ligi Mistrzów. Niestety, los chciał inaczej. - O tym, że życie jest przewrotne, osobiście mam okazję przekonać się każdego dnia. Jednak chowając Tomka, będę czuł ogromny ból. Mieliśmy plany, aby tę sobotę spędzić razem, oglądając mecz Ligi Mistrzów. Los chciał inaczej. W tę sobotę będę chował mojego przyjaciela i dobrego kolegę - mówi Artur Dybanowski, właściciel Arthur's Funeral Home. - Z Tomkiem byłem zaprzyjaźniony od lat. Był superczłowiekiem. Zawsze wesoły i pomocny. Bardzo odczuję jego brak, nie będę miał z kim rozmawiać o piłce nożnej. Będę najzwyczajniej w świecie tęsknił za wspólnymi rozmowami - dodaje Dybanowski.

Rodzina dokładnie nie ustaliła jeszcze, na którym cmentarzu zostanie pochowamy. Wiadomo natomiast, że wystawienie zwłok odbędzie się w Arthur's Funeral Home przy 207 Nassau Ave., Brooklyn, NY 11222, w czwartek od 7 do 9, w piątek od 2 do 5 oraz od 7 do 9. Msza żałobna odprawiona zostanie w kościele św. Stanisława Kostki na Greenpoincie w sobotę o 10 am.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: