NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Greenpoint żegna Kubusia

Greenpoint żegna Kubusia

21.08.2013, godz. 00:00
Greenpoint pożegnanie Jakuba
Greenpoint pożegnanie Jakuba foto: SE w USA

Rodzina i przyjaciele pożegnali 18-letniego Jakuba Kizera, który zginął tragicznie w miniony piątek. Ciało Jakuba zostało wystawione w poniedziałek po południu w domu pogrzebowym Arthur’s Funeral Home.

 

Po tragicznej śmierci młodego motocyklisty
Greenpoint żegna Kubusia
Rodzina i przyjaciele pożegnali 18-letniego Jakuba Kizera, który zginął tragicznie w miniony piątek. Ciało Jakuba zostało wystawione w poniedziałek po południu w domu pogrzebowym Arthur’s Funeral Home.
Takich tłumów podczas uroczystości pogrzebowych nie było na Greenpoincie od dawna. Między godziną 4 a 9 wieczorem dom pogrzebowy odwiedziło kilkaset osób. Przy zwłokach czuwała najbliższa rodzina zmarłego, rodzice, siostry Adrianna i Patrycja, a także przyjaciele ze szkoły, sąsiedzi i znajomi. Wiele obecnych na miejscu osób nie kryło łez jednocząc się w bólu z rodziną Jakuba.
– W imieniu swoim i całej rodziny chciałam podziękować wszystkim, którzy przyszli dzisiaj, aby pożegnać Jakuba –  powiedziała SE Patrycja Kizer, siostra Jakuba. – Dziękuję również za pomoc i wsparcie jakie otrzymaliśmy w ciągu ostatnich dwóch dni. Nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć – dodała pogrążona w bólu siostra.
We wtorek o 10 rano w kościele św. Stanisława Kostki na Greenpoincie odbyła się msza w intencji zmarłego, którą celebrował ksiądz proboszcz Marek Sobczak. Następnie Jakub został pochowany na cmentarzu St. John na Middle Village na Queensie.

Takich tłumów podczas uroczystości pogrzebowych nie było na Greenpoincie od dawna. Między godziną 4 a 9 wieczorem dom pogrzebowy odwiedziło kilkaset osób. Przy zwłokach czuwała najbliższa rodzina zmarłego, rodzice, siostry Adrianna i Patrycja, a także przyjaciele ze szkoły, sąsiedzi i znajomi. Wiele obecnych na miejscu osób nie kryło łez jednocząc się w bólu z rodziną Jakuba. – W imieniu swoim i całej rodziny chciałam podziękować wszystkim, którzy przyszli dzisiaj, aby pożegnać Jakuba –  powiedziała SE Patrycja Kizer, siostra Jakuba. – Dziękuję również za pomoc i wsparcie jakie otrzymaliśmy w ciągu ostatnich dwóch dni. Nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć – dodała pogrążona w bólu siostra.We wtorek o 10 rano w kościele św. Stanisława Kostki na Greenpoincie odbyła się msza w intencji zmarłego, którą celebrował ksiądz proboszcz Marek Sobczak. Następnie Jakub został pochowany na cmentarzu St. John na Middle Village na Queensie.

 

autor: Marcin Żurawicz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: