NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Wilki na Greenpoincie

Wilki na Greenpoincie

14.10.2013, godz. 02:00
Wilki w Nowym Jorku
foto:

W klubie Warsaw na Greenpoincie wystąpiły w miniony piątek Wilki. Koncert tego znanego w Polsce zespołu rockowego zgromadził komplet publiczności!

W trakcie występu lider formacji Robert Gawliński i towarzyszący mu muzycy wykonali najbardziej znane utwory kapeli, takie jak „Son of the Blue Sky”, „Eli lama sabachtani”, „Bohema”, „Nie zabiję nocy”, czy też przebój lata 2002 - popularną „Baśkę”. Nie zabrakło również mniej znanych kawałków, z wydanej rok temu płyty „Światło i mrok”. Podczas całego wieczoru publiczność bawiła się doskonale, a koncert Wilków należy uznać za jeden najlepszych, jakie ostatnimi czasy odbyły się w klubie.

– Dziękuję wszystkim za gorącą atmosferę, pozytywne wibracje i mistrzowski klimat – powiedział po koncercie jego organizator Grzegorz Fryc z Gram-x Promotions. – Robert Gawliński i Wilki stanęli na wysokości zadania i dostarczyli nam koncert, którego z pewnością nie zapomnimy do końca życia. Ta impreza odbywająca się tydzień po Paradzie wpisuje się w październikowe obchody Miesiąca Dziedzictwa Polskiego – dodał.

Z tej również przyczyny zebrana w klubie publiczność miała okazję podziwiać na scenie popularną amerykańską dziennikarkę Ritę Cosby, której ojciec Ryszard Kossobudzki walczył w Powstaniu Warszawskim...

Przed występem gwiazdy wieczoru zagrał zespół Super Monkey Death Grip oraz wokalista i gitarzysta Marcin Czyżewski.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: