NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy GREENPOINT Polscy motocykliści wstrząśnięci śmiercią Jakuba

GREENPOINT Polscy motocykliści wstrząśnięci śmiercią Jakuba

20.08.2013, godz. 02:00
Greenpoint wypadek Jakub Kizera
Greenpoint wypadek Jakub Kizera foto: SE w USA

Greenpoint w żałobie. Tragiczna śmierć Jakuba Kizera (†18) poruszyła polską społeczność. W smutku z rodziną młodego Polaka łączą się też polonijni motocykliści – w tym członkowie Unknown Biker's Motorcycle Club.

 

Polscy motocykliści wstrząśnięci śmiercią Jakuba
Greenpoint w żałobie. Tragiczna śmierć Jakuba Kizera (†18) poruszyła polską społeczność. W smutku z rodziną młodego Polaka łączą się też polonijni motocykliści – w tym członkowie Unknown Biker's Motorcycle Club.
– Jako przedstawiciel klubu motocyklowego, jako motocyklista i jako Polak ubolewam nad tą stratą... Takiego młodego człowieka... To wielka tragedia... – mówi „Super Expressowi” Daniel Sadowski, prezydent Unknown Biker's Motorcycle Club. – Zawsze powtarzam: motocykl to nie zabawka. Pomimo wieloletniego doświadczenia, bo jeżdżę od 14. roku życia, za każdym razem jak wsiadam na motocykl muszę tak samo uważać. Rutyna też może zabić. Ponadto uważam, że jazda motocyklem po Nowym Jorku jest bardzo niebezpieczna. W imieniu moim i klubu motocyklowego Unknown Biker's składam wyrazy współczucia rodzinie Kuby – dodaje Sadowski.
Przypomnijmy 18-letni Jakub Kizer z Greenpointu zginął tragicznie zderzając się swoim motocyklem z toyotą. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu Eagle Street i Manhattan Avenue.
SAL

– Jako przedstawiciel klubu motocyklowego, jako motocyklista i jako Polak ubolewam nad tą stratą... Takiego młodego człowieka... To wielka tragedia... – mówi „Super Expressowi” Daniel Sadowski, prezydent Unknown Biker's Motorcycle Club. – Zawsze powtarzam: motocykl to nie zabawka. Pomimo wieloletniego doświadczenia, bo jeżdżę od 14. roku życia, za każdym razem jak wsiadam na motocykl muszę tak samo uważać. Rutyna też może zabić. Ponadto uważam, że jazda motocyklem po Nowym Jorku jest bardzo niebezpieczna. W imieniu moim i klubu motocyklowego Unknown Biker's składam wyrazy współczucia rodzinie Kuby – dodaje Sadowski. Przypomnijmy 18-letni Jakub Kizer z Greenpointu zginął tragicznie zderzając się swoim motocyklem z toyotą. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu Eagle Street i Manhattan Avenue.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: