NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Greenpoint będzie miał bar na barce

Greenpoint będzie miał bar na barce

13.02.2015, godz. 00:00
Najmodniejsze drinki tego lata - 3010
Najmodniejsze drinki tego lata foto:

Ahoy, Greenpoint! Jest wielce prawdopodobne, że już wiosną mieszkańcy polskiej dzielnicy będą mieli do dyspozycji nowy bar. I to nietypowy, bo... na rzece. A konkretnie, na zacumowanej przy nabrzeżu barce.

Jak podaje portal NY Eater oraz DNA.info, Brooklyn Barge Bar – bo tak ma się nazywać – będzie znajdować się niedaleko Transmitter Park, nad brzegiem rzeki przy 91 West Street. Poza tym, że będą tam serwowane napoje alkoholowe, każdy będzie też mógł zamówić sobie coś do jedzenia. I to wcale nie drogo, bo – jak mówi właściciel, Will Drawbridge – ceny będą w granicach od 4 dol. Do 22 dol.

Greenpoincki barka-bar będzie podobny do zacumowanej przy molo na Chelsea restauracji The Frying Pan, gdzie zresztą Drawbridge konsultował się z właścicielami zanim zdecydował się na swój projekt.

Właściciel pomyślał także o osobach, które niezbyt pewnie czują się na wodzie. One będą mogły sobie biesiadować przy kilkunastu stołach piknikowych, jakie będą ustawione na brzegu. Właściciel czeka jeszcze na ostatnie zezwolenia, ale jak donosi DNA.info to tylko formalność, ponieważ wstępna akceptacja – tak rady dzielnicy, jak i mieszkańców – już jest.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: