NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Greenpoint Arts Block Festival w Nowym Jorku. Promujmy Polskę!

Greenpoint Arts Block Festival w Nowym Jorku. Promujmy Polskę!

21.08.2015, godz. 23:45
Greenpoint Arts Block Festival w Nowym Jorku
foto:

Wszystko wskazuje, że już we wrześniu Greenpointem na dobre zawładną Polacy. A wszystko w ramach kolejnej edycji Greenpoint Arts Block Festival. - To sąsiedzki festiwal uliczny mający na celu promocję polskich i lokalnych artystów, zaznaczenie polskiej tożsamości Greenpointu oraz integrację między wieloletnimi i nowo przybyłymi jego mieszkańcami przy okazji różnorodnych wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych i rekreacyjnych - mówi Marta Pawlaczek, jedna z organizatorek festiwalu ulicznego na Greenpoincie.

Będą stoiska ze sztuką, rękodziełem oraz produktami polskich i lokalnych wystawców, koncerty, wystawy fotograficzne, różnego rodzaju warsztaty edukacyjne, sportowe, rekreacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, stoiska lokalnych biznesów, mediów polonijnych, instytucji oraz organizacji non-profit, działających na rzecz dzielnicy Greenpoint.
- Zapraszamy artystów oraz firmy produkujące i promujące polską sztukę i rękodzieło do uczestnictwa w wydarzeniu. Festiwal będzie świetną okazją do zaprezentowania się i dotarcia do szerszej grupy odbiorców, sprzedaży produktów i usług oraz do zaznaczenia swojej obecności w życiu Greenpointu! – mówi Pawlaczek. Aby wziąć udział w Greenpoint Arts Block Festival trzeba wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie Konsulatu Generalnego RP i odesłać go na adres marta@cultureshock.pl w tytule maila wpisując Greenpoint Arts Block Festival – uczestnictwo. Więcej informacji pod numerem telefonu  646 589 2060 lub maila: marta@cultureshock.pl
Organizatorami jest Biblioteka Brooklyńska na Greenpoincie, Fundacja Culture Shock oraz New York Dance & Arts Innovations. Wydarzenie jest współfinansowane przez Konsulat Generalny RP w Nowym Jorku i wspierane przez Instytut Kultury Polskiej w Nowym Jorku.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: